folia stretch maszynowa

Folia stretch o szerokości 500mm nawinięta jest na tekturową tuleję o średnicy 75mm. Jest bardzo elastyczna i i rozciągliwa posiada jedną stronę klejącą Dzięki tym właściwościom znalazła szerokie zastosowanie między innymi przy zabezpieczaniu i łączeniu różnego rodzaju ładunków podczas transportu, owijania palet z towarami i nie tylko.

taśmy samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne służą do trwałego zamykania kartonów, zaklejania worków itp. metodą ręczną i maszynową.

folia stretch ręczna

Doskonale chroni ładunek przed przemieszczaniem się na palecie, a także przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niesprzyjającymi warunkami podczas transportu przesyłki do adresata, takimi jak zabrudzenie czy wilgoć.
Paleta owinięta folią stretch jest nie tylko dobrze zabezpieczona, ale również estetycznie wygląda.
Folia stretch, to idealny materiał opakowaniowy dla wielu rodzajów ładunków przy zróżnicowanych warunkach transportu

kartony

Oferujemy kartony klapowe z tektury trzywarstwowej do Paczkomatów InPost we wszystkich rozmiarach. Oferujemy również zestawy przeprowadzkowe.

folia stretch perforowana

Maszynowa, ręczna, do palet, dla pełnej gamy produktów spożywczych (gorących, mrożonych, sypkich), owoców i warzyw, produktów przemysłowych, do kwiatów i dla rolnictwa. Zabezpiecza kartony, worki, opakowania o nieregularnym kształcie.

Poduszki Powietrzne

Poduszki powietrzne do wypełniania paczek nadają się zarówno do blokowania produktów w kartonie jak również do szybkiego wypełnienia pustych przestrzeni między zawartością paczki a ściankami jej opakowania. Zabezpieczają towar przed obijaniem się o ścianki paczki czy rozsypaniem. Są dodatkowo niezawodne przy amortyzowaniu lekkich oraz średnio ciężkich przedmiotów.

0